Dodávky, montáže a servis tepelných čerpadel

Dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel

Nabízíme komplexní služby, které zahrnují dodávku, montáž a servis tepelných čerpadel. Naši odborníci nejenže provedou kompletní instalaci, ale také poskytují prémiové záruční i pozáruční služby pro optimální funkčnost vašeho tepelného čerpadla.

Jsme připraveni poskytnout individuální přístup k vašim potřebám v oblasti vytápění. S pomocí našeho zkušeného týmu provedeme detailní výpočet vašeho topného systému a navrhneme optimální řešení, které bude plně odpovídat vašim konkrétním podmínkám.

Naše firma je certifikována pro získání dotací z programu zelená úsporám.

Tepelným čerpadlem ušetříte až 2/3 nákladů na elektrickou energii

Nabízíme

Montáž tepelných čerpadel

Jsme certifikování pro montáž tepelných čerpadel těchto společností.

Tepelná čerpadla NIBE vzduch / vodahttps://www.nibe.eu/cz/cs/produkty/tepelna-cerpadla/tepelna-cerpadla-vzduch-voda
Tepelná čerpadla Vaillanthttps://www.vaillant.cz/produkty/tepelna-cerpadla/
Tepelná čerpadla Nordlinehttps://www.tefcold.cz/vytapeni-a-klimatizace/tepelna-cerpadla-vzduch-voda
Tepelná čerpadla Immergashttps://www.immergas.cz/katalog/tepelna-cerpadla
Tepelná čerpadla
ARGO
https://www.dzd-argo.cz/produkty-dzd-argo/produkty
Tepelná čerpadla
CTC
https://ctc-heating.com/products/air-to-water-heat-pumps

Servis tepelných čerpadel

Momentálně zajišťujeme servis pro značky Hotjet, RTC, CTC, Regulus, Argo.

Způsob servisu tepelných čerpadel závisí na výrobci konkrétního tepelného čerpadla. Některé firmy mají svou vlastní síť servisních techniků a nabízejí servis pouze prostřednictvím svého interního týmu. Bohužel, nemůžeme poskytnout servis pro všechny značky tepelných čerpadel, které nabízíme. V takových případech spolupracujeme s certifikovanými servisními techniky daných výrobců. Tím zajišťujeme, že každý servisní zásah odpovídá standardům a kvalitě dané společnosti.

Časté dotazy

Cena tepelného čerpadla se liší podle konkrétních potřeb a je ovlivněna výkonem, typem a výrobcem zařízení. Pro průměrný rodinný dům s kvalitním zateplením se cena včetně instalace obvykle pohybuje okolo 200 000 Kč

Volba správných radiátorů je klíčová pro efektivitu tepelného čerpadla. Ideální je nižší teplota topné vody, což nejlépe funguje s podlahovým vytápěním. V případě, kdy jsou v místnosti radiátory, může být potřeba zvýšit teplotu topné vody nad 35 stupňů pro dosažení dostatečného vytápění, i když to může mírně snížit účinnost čerpadla. Alternativně lze přidat další radiátory, které umožní efektivní vytápění i při nižší teplotě vody.

Ano, instalace tepelného čerpadla je možná i ve starém nezatepleném domě. Nicméně pro maximální účinnost a výhodnost doporučujeme nejdříve provést zateplení domu. Poté je možné tepelné čerpadlo správně dimenzovat tak, aby odpovídalo potřebám již zatepleného objektu.

Způsob servisu je závislý na výrobci tepelného čerpadla. Někteří výrobci si servis zajišťují sami prostřednictvím vlastní sítě servisních techniků, jiní nabízejí školení a následnou certifikaci i pro další subjekty. V takovém případě zajišťuje servis naše společnost.

Funkce tepelného čerpadla je detailně popsána ve článku princip funkce tepelného čerpadla

Realizované zakázky tepelná čerpadla