Tepelná čerpadla

Vzhledem k častým změnám cen výrobců a výkyvům kurzu neuvádíme přímo ceny produktů. Veškeré zboží však nabízíme za ceny nižší než jsou momentální doporučené koncové ceny. Sestavte si vlastní poptávku a my Vám zašleme nezávaznou nabídku na Váš email.


HOTJET HYDROBOX HBOX300
Jedná se o novinku v sortimentu
Popis: Jedná se v podstatě o zásobník teplé vody, který je rozdělen na část pro ohřev TUV a na vyrovnávací zásobník. Na plášti je umístěna kovová skříň, která obsahuje nerezový deskový výměník včetně čerpadla pro průtokový ohřev vody a elektrorozvaděč s regulací, obsahující jističe a ovládací prvky.
Cena na vyžádání
Počet kusů:
Tepelné čerpadlo NIBE F1126 - 5kW
Popis: NIBE F1126 je tepelné čerpadlo systému země/voda, voda/voda pro ekologické vytápění vašeho domova. NIBE F1126 patří k nové generaci tepelných čerpadel NIBE, které je navrženo tak, aby zajistilo tepelný komfort a v kombinaci s externím zásobníkem i ohřev vody pro vaší domácnost ekonomicky a šetrně k životnímu prostředí.
Cena na vyžádání
Počet kusů:
Tepelné čerpadlo HOTJET w - 9W
Popis: Nová gerenerace tepelných čerpadel voda-voda, přináší zcela novou konstrukci skříně, chladícího okruhu a řídící elektroniky. Zjednodušeně lze konstatovat, že z původního modelu nezůstal „kámen na kameni”. Minimalizace hluku a rozměrů byly jedny z mnoha požadavků při vzniku těchto modelů.
Cena na vyžádání
Počet kusů:
Tepelné čerpadlo PANASONIC AQUAREA 09
Popis: Tepelná čerpadla Panasonic AQUAREA, model WH-UD09CE5/WH-SDF09C3E5 (UD venkovní jednotka/SDF vnitřní hydrobox), v děleném provedení SPLIT systém vzduch-voda jsou určeny pro instalaci do novostaveb a rekonstrukcí s vytápěním do podklahového topení a nebo s nízkoteplotními radiátory. Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea vykazují až 78% úsporu nákladů za vytápění oproti elektrickým topným systémům. Například systém Aquarea s příkonem 12 kW má koeficien
Cena na vyžádání
Počet kusů:

Nemáte žadné poptávané zboží
Provozovatel: SVT - David Lacina