Stylové sálavé topidlo HEATSTRIP MHS-600

Vzhledem k častým změnám cen výrobců a výkyvům kurzu neuvádíme přímo ceny produktů. Veškeré zboží však nabízíme za ceny nižší než jsou momentální doporučené koncové ceny. Sestavte si vlastní poptávku a my Vám zašleme nezávaznou nabídku na Váš email.

Počet kusů:
Stylové sálavé topidlo HEATSTRIP MHS-600
Stylové sálavé topidlo HEATSTRIP MHS-600
Stylové sálavé topidlo HEATSTRIP MHS-600
Stylové sálavé topidlo HEATSTRIP MHS-600
Stylové sálavé topidlo HEATSTRIP MHS-600
Stylové sálavé topidlo HEATSTRIP MHS-600
Stylové sálavé topidlo HEATSTRIP MHS-600
 

Infračervené topidlo bez červeného světla. Stylový tmavý zářič s čistým a jednoduchým designem je ideálním řešením pro efektivní vytápění teras, pavilónů a kuřáckých prostor. Jeho moderní technologie s volitelným bezbateriovým dálkovým ovládáním z něj dělají topidlo nové generace.

Heatstrip™ je inovativní topidlo vyvíjené a vyráběné výhradně v Německu. Heatstrip™ nabízí krásně tvarované řešení pro efektivní vytápění zastřešených venkovních prostor, jako jsou terasy, pavilony a kuřácké prostory. Také pro chladné místnosti, jako jsou zimní zahrady a wellness prostory. Speciální infračervená technologie umožňuje vytvořit příjemné teplé prostředí bez rušivého červeného světla.

Heatstrip™ ohřívá přímo, podobně jako paprsky slunečního světla. Nejprve ohřeje přímo lidi a předměty, které poté vydávají teplo do okolního vzduchu, okolní teplota se zvyšuje velmi příjemným způsobem. Nejsou zde téměř žádné ztráty tepla oproti běžným zářičům nebo plynovým ohřívačům.

Pomocí inovativního mechanismu jsou eloxované hliníkové profily Heatstrip™ tepelně oddělené tak, aby přední část tělesa vytvářela optimální tepelné záření s max. 400 °C, zatímco zadní část pohlcuje energii a má teplotu asi jenom 90 °C. To znamená: velmi nízké energetické ztráty a maximální příjemné teplo. Dosah je až 3 metry.

Zakřivená přední žebrovaná část byla vypočtena tak, aby byl zajištěn co nejlepší vyzařovací úhel pro optimální rozložení tepla. Korozi odolná hliníková konstrukce ve spojení s komponentami odolnými proti povětrnostním vlivům, které splňují normy VDE, může být Heatstrip™ používán v zastřešených venkovních prostorech(krytí IPX4). Pro nechráněné venkovní plochy se montují přídavné kryty z nerezové oceli (volitelné příslušenství).

Heatstrip™ lze montovat přímo na veškeré nehořlavé materiály. Pro povrchy ze dřeva a jiných hořlavých materiálů se dodávají nastavitelné a pevné držáky, které zajistí dostatečné vzdálenosti od montážní plochy (volitelné příslušenství).

Výhody:

  • žádné červené světlo i přes použití infračervené technologie
  • výjimečný design
  • rovnoměrné rozložení tepla
  • přesná nastavitelnost
  • téměř žádné tepelné ztráty
  • příjemné vnitřní klima
  • nízká hlučnost
  • odolné proti povětrnostním vlivům
  • není třeba vyměňovat lampy zářiče
  • nulové náklady na údržbu

technické parametry:

model MHS-600
provozní napětí 230 V/50Hz
příkon max. 0,6 kW
odběr proudu cca 2,5 A
krytí IPX4
přívodní kabel 1.5 m, 3 x 2,5mm
vidlice ano
rozměry d x š x v 600 x 169 x 75 mm
hmotnost 3 kg
barvy stříbrná

Přílohy: ico_pdfKatalog HEATSTRIP   ico_pdfNávod  

Orientační dostupnost: Nezadána
Záruka: 12 měsíců
Objednací číslo: OEN73Zboží je novinka - Novinka v sortimentu


Počet kusů:

Nemáte žadné poptávané zboží
Provozovatel: SVT - David Lacina