Sálavá topidla

Vzhledem k častým změnám cen výrobců a výkyvům kurzu neuvádíme přímo ceny produktů. Veškeré zboží však nabízíme za ceny nižší než jsou momentální doporučené koncové ceny. Sestavte si vlastní poptávku a my Vám zašleme nezávaznou nabídku na Váš email.

Stránka: 1  2  3  

Průmyslové sálavé topidlo SMART TOWER
Popis: Prvotřídní přenosné topidlo SMART TOWER má všestranné použití v soukromých, komerčních a průmyslových odvětvích. Umožňuje regulaci na 25%, 50%, 75% a 100% výkonu.
Cena na vyžádání
Počet kusů:
Voděodolné sálavé topidlo TERM 2000 IP65
Popis: Nové voděodolné topidlo (krytí IP65) s provozní životností trubice až 5000 hodin. Elegantní provedení v eloxovaném hliníku s použitím pro venkovní prostředí.
Cena na vyžádání
Počet kusů:
Přenosné sálavé topidlo TERM 2500 VOLCANO
Popis: Díky kompaktnímu sklopnému stojanu i trojnásobně nastavitelnému výkonnostnímu rozsahu do max. 2 500 W je model Volcano univerzálně použitelným zařízením
Cena na vyžádání
Počet kusů:
HEATSTRIP MHS-FBHS: přenosné dálkové ovládání
Popis: Přenosné dálkové ovládání používá rádiovou bezbateriovou technologii EnOcean. Je osazeno čtyřmi spinači. To umožňuje nezávislé ovládání až čtyřech topidel nebo skupin topidel.
Cena na vyžádání
Počet kusů:
HEATSTRIP MHS-FBM přijímač dálkového ovládání
Popis: Rádiový přijímač dálkového ovládání používá rádiovou technologii EnOcean. Obsahuje funkci 6-ti cestného časovače pro automatické vypnutí po určité době od 30 minut do 12 hodin.
Cena na vyžádání
Počet kusů:

Stránka: 1  2  3  
Nemáte žadné poptávané zboží
Provozovatel: SVT - David Lacina