O společnosti

Obnovitelné energie > O společnosti

Naše společnost se zaměřuje na využití alternativních zdrojů k vytápění a výrobě energie. Poradíme Vám, zpracujeme projekt, poskytneme potřebné návody jak efektivně využít v domácích podmínkách obnovitelné energie. Spočítáme úspory, navrhneme řešení a zajistíme montáž a servis dodaných zařízení.

Naše firma působí na trhu od roku 1997. Z počátečního zaměření na realizaci zakázek voda / plyn / topení jsme se vyprofilovali na společnost, která prosazuje a důsledně využívá obnovitelné zdroje energie. V našem sídle si proto můžete prohlédnout tepelné čerpadlo, větrnou elektrárnu případně si vyzkoušet elektroskůtr. Zájemcům ukážeme jak funguje ohřev vody pomocí solárního panelu nebo ostrovní fotovoltaický systém.

Získané zkušenosti z oblasti realizace zakázek voda / plyn / topení dokážeme náležitě zúročit. Jsme tak schopni zajistit nejen potřebné znalosti, ale i kvalifikovanou montáž a servis zkušeným týmem s dlouholetou praxí.

Díky certifikátu umí naše firma získat pro Vaši domácnost dotaci z programu Ministerstva životního prostředí Zelená úsporám.

Nemáte žadné poptávané zboží
Provozovatel: SVT - David Lacina